Pożyczka długoterminowa incredit

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Aktulności

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do właściwych. W niniejszym porządku jego wartość osunęła się bo o ponad 2,5 tys. USD, co czyni dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z gwarancją nie jest motywem do zabawy dla wielu kobiet. O ile spekulanci mogą zastosować ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w sukcesu działalności górników uderza to prosto w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najnowocześniejszych informacji dotyczy, że górnicy wzięli w poprzednim etapie jednej z najprawdziwszej wyprzedaży swoich sposobów z powodzie bieżącego roku. W praktyce widać toż a oznaczać, że mniejsze przedsiębiorstwa znalazły się na ściany rentowności (czy nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać
Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, że w poprzednim etapie zaobserwowano sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zestawieniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to wyłącznie niewielki ułamek, to biorąc pod opiekę środki wyprzedawane przez górników, stara więc inna najważniejsza taka transakcję w niniejszym roku.

O ile więksi górnicy z zasobniejszymi portfelami mogą sobie przyzwolić na budowanie własnej prace i poznanie krótszych okresów, o tyle mali mogą stać zmuszeni do rozwiązania, bądź ponad zawieszenia własnej działalności, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów trafia do największych pooli wydobywczych, i mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC stosują się oni rezygnować, zwiększając presję sprzedażową na zbycie.

Jeśli sprawa na zbycie się nie poprawi a wartość BTC nagle nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może ujawnić się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w rezultat którego dołączy do zmniejszenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments