Powiększanie piersi implantami Konstancin-Jeziorna

mazowieckie

Obecnie powiększanie piersi stanowi jednym spośród najciekawszych sposobów chirurgii plastycznej. Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Powiększanie piersi implantami Serock

Kobiety marzące o wszystkim biuście mogą już mieć z dalekiej skali zabiegów powiększania piersi. To zarówno powiększanie biustu małoinwazyjne, polegające na wstrzyknięciu własnego tłuszczu czy kwasu hialuronowego, jak i środki z użyciem implantów piersi.

Tabletki na powiększenie piersi

Chociaż medycyna estetyczna zezwala na powiększanie biustu małoinwazyjnie, to wprawdzie efekty sposobu nie będą zbieżne z wszczepieniem implantów. Profesjonalne powiększanie piersi w klinice chirurgii plastycznej zezwala na osiągnięcie bardzo lepszych efektów – nie tylko samego powiększenia biustu, lecz dodatkowo jego ujędrnienia i podniesienia – takie modelowanie piersi przyzna im szerszy kształt.

piersi

Gdy również pamiętasz o poddaniu się zabiegu powiększenia piersi, sprawdź, co warto dowiedzieć przed zetknięciem się na konsultację u chirurga plastycznego!

Które są powszechnie wykorzystywane rodzaje implantów piersi?

Dzisiaj powiększanie piersi w klinice chirurgii plastycznej pozwala uzyskać bardzo proste rezultaty. To suma za sprawą szerokiej skali implantów dostępnych do wyboru, stąd również można dopasować je dodatkowo do wymagań pacjenta.

Obecnie największym zainteresowaniem bawią się tak zwane implanty anatomiczne, które potrafią kształt kropli. Dzięki temu wyglądają bardzo naturalnie. Do decyzji są także klasyczne implanty okrągłe, które są tańsze, jednak nie imitują tak dużo kształtu piersi.

Implanty dzielą się między sobą również swoimi rozmiarami – od dość małych aż do ważniejszych.

W zestawie odpowiednich implantów piersi zajmuje się obecnie specjalne biustonosze z wkładkami albo systemy informatyczne wizualizujące wygląd piersi po zabiegu.

Czy powiększanie piersi to sposób tylko dla mniejszych osób?

Z sposobie takiego jak powiększanie biustu korzystają głównie kobiety młodsze, niemniej jednakże nie stanowi on zarezerwowany tylko i tylko dla nich. O kwalifikacji do środku decyduje stan zdrowia pacjenta, i nie jego wiek. Faktem jest przecież, że u dojrzalszych osób pojawia się więcej przeciwwskazań.

Przed zabiegiem powiększania piersi należy zrobić szereg odpowiednich badań, w niniejszym między innymi badania krwi, badania EKG, prześwietlenia, które decydują o kwalifikacji do przygotowania procedury.

Lub z implantami piersi można karmić naturalnie?

Wiele osób chcących zdecydować się na powiększanie piersi zastanawia się, czyli po takim środku w klinice będzie możliwe karmienie piersią naturalnie. Stanowi ostatnie zależne przede każdym z metody wykonania zabiegu, i tak z miejsca włożenia implantu.

Powiększanie piersi implantami Serock

Największe zagrożenie braku możliwości karmienia piersią pojawia się wtedy, gdy powiększanie biustu zostało wyrządzone przez nacięcie skóry wokół otoczki brodawki sutkowej, co może robić do zniszczenia lub zwłóknienia przewodów doprowadzających mleko. Tylko dlatego nacięcia najczęściej uzyskuje się pod piersiami lub z strony pach.

Czy raz zastosowane implanty doświadczą na zawsze?

Procedura taka jak powiększanie piersi zezwala na trwałą zmianę ich formatu i ilości, zawsze należy myśleć o tym, że implanty będą chciałyby wymiany. Najczęściej trwałość implantów piersi szacuje się na 10-15 lat. Po ostatnim okresie zabieg powinien stanowić spowodowany ponownie.

Wymiana implantu potrafi być więcej spowodowana innymi elementami, na przykład zmianą decyzji co do modelu i siły implantu, jego przestawieniem się, uszkodzeniem mechanicznym.

Czy implanty piersi mogą wykonywać rozstępy?

Powiększanie piersi implantami Serock

Rozstępy występują na skórze wtedy, jeśli istnieje ona nadmiernie naciągnięta. Do takiego produktu ubocznego przy powiększaniu piersi może trafić wtedy, gdy wybierze się za duży implant. Chirurg plastyczny dobierze takie implanty, które umożliwią pacjentce na uniknięcie rozstępów.

Czy operacja powiększania piersi połączona jest z bólem?

Dolegliwości bólowe pojawiają się po niemalże każdej operacji, stąd te również powiększanie piersi będzie skręcało się z bólem pooperacyjnym.

Na etap zabiegu wykorzystuje się znieczulenie ogólne, stąd te pacjentka nie ma żadnych dolegliwości. Potrafią one pojawić się po zabiegu. By je usunąć, używa się to środki przeciwbólowe zalecone przez specjalistę. Można też przyjmować spożywa w zakładu.

Jakie powikłania mogą wystąpić po powiększaniu piersi?

Też kiedy w przypadku innych operacji, także powiększanie biustu potrafi być połączone z wystąpieniem skutków ubocznych. Wśród głównych powikłań po zabiegu zmienia się:

infekcje miejsca zabiegowego
bliznowce
krwiaki
przesunięcie, pęknięcie lub pofałdowanie implantu
otwieranie się torebki włóknistej wokół implantu również jej stwardnienie
utrata czucia w brodawce sutkowej bądź jej nadwrażliwość

Ile kosztuje zabieg powiększania biustu?

Z sposobem powiększania piersi kojarzy się duży wydatek, niemniej jednakże nie odstrasza z potencjalnych kandydatek z zmiany wyglądu swojego biustu. Z którymi cenami należy się wówczas liczyć?

Plastyka biustu przez jego powiększenie z użyciem implantów to koszt od około 15 tysięcy złotych do 18 tysięcy złotych. Modelowanie biustu przez jego podniesienie jest połączone z szerszym kosztem – to nawet około 20-25 tysięcy jedynych w przypadku zastosowania implantów.

Do ostatnich cen należy dodać oraz inne wydatki, w niniejszym między innymi na uwagi medyczne (100-200 złotych), wymagane badania przed wykonaniem zabiegu (200-500 złotych), a również inne wydatki.

Dokładne ceny można zlokalizować na stronach internetowych klinik chirurgii plastycznej lub i dostać je podczas wizycie w gabinecie.

Powiększanie piersi implantami Serock

Gdzie można wykonać zabieg powiększania piersi?

zobacz również BreastFast

Aktualnie powiększanie piersi jest zabiegiem prowadzonym powszechnie w klinikach chirurgii plastycznej znajdujących się na terenie całego świecie. Ich adresy można zlokalizować już dzisiaj on-line. W budowy możemy stwierdzić także uwagi na punkt poszczególnych klinik i chirurgów.

Powiększanie piersi implantami Serock

Źróło artykułu: Powiększanie piersi implantami – co warto wiedzieć przed zabiegiem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments